Бердичівські юні хокеїсти на траві – чемпіони та призери Житомирської області

У Житомирі на базі ЗОШ №8 відбувся чемпіонат Житомирської області з хокею на траві серед юнаків 2011-2012 років народження.

У змаганнях взяли участь три команди: ОДЮСШ ХК «Фенікс» з Бердичева, команда ОДЮСШ ЖОР ХК «Фенікс» Гришківецької ОТГ та господарі змагань – команда ОДЮСШ ЖОР Житомир. Хокеїсти з Бердичева та Гришківців тренуються під керівництвом досвідчених наставників, майстрів своєї справи – Андрія Черкаса та Романа Поліщука.

Хокей на траві

За результатами цікавих та напружених матчів перемогу здобула команда «Фенікс» з Бердичева, друге місце – команда ОДЮСШ ЖОР з Житомира, а третє місце – «Фенікс» (Гришковецька ОТГ).

Хокей на траві

Склад команди «Фенікс» (Бердичів) – чемпіонів Житомирської області з хокею на траві: Ярослав Шилін, Давид Богун, Владислав Валторни, Богдан Длугаш, Кирило Сокол, Іван Ратушний, Єгор Мокрицький, Кирило Черкас.

Хокей на траві

Склад команди «Фенікс» (Бердичів) – бронзових призерів чемпіонату Житомирської області з хокею на траві: Артем Кучерявий, Захар Герасимчук, Матвій Нестеренко, Ілля Боримський, Ілля Борецький та Давид Присяжнюк.

Хокей на траві

Хокей на траві

 

Схожі новини