Заступник голови Житомирської ОДА представив колективу новопризначеного директора департаменту освіти і науки

Заступник голови Житомирської облдержадміністрації Юрій Денисовець 14 лютого представив новопризначеного директора Департаменту освіти і науки ОДА Наталію Осипович.

Про це повідомляє пресслужба ОДА, зазначаючи, що розпорядження про призначення голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко підписав 14 лютого 2022 року.

«Впевнений, що з вашим професійним підходом до роботи ви зможете зробити ще більше гарних та потрібних справ для Житомирщини. А злагоджений колектив допоможе в усіх починаннях», – сказав Юрій Денисовець.

Наталія Осипович наголосила, що приймає весь рівень відповідальності та готова розвивати освітню та наукові сфери Житомирської області, обіймаючи цю посаду.

Нагадаємо, 2 лютого голова ОДА Віталій Бунечко погодився з пропозицією конкурсної комісії щодо призначення на посаду директора департаменту освіти і науки Наталії Осипович.

Довідка ОДА: Наталія Осипович народилася 28 травня 1969 року. У 1992 році закінчила Київський державний педагогічний інститут ім. М. Драгоманова за спеціальністю «Дефектологія», у 2007 – Житомирський державний університет ім. І. Франка за спеціальністю «Психологія». Трудову діяльність розпочала у 1990 році. З 2008 року по т.ч. обіймала низку посад в Управлінні освіти і науки Житомирської облдержадміністрації (зараз – Департамент), останній час виконувала обов’язки директора департаменту.

 Нагадаэмо що наприкінці вересня 2020 року Людмилу Колесник було призначено на посаду начальника управління освіти і науки Житомирської ОДА. 2 квітня 2021 року Колесник звільнилася з посади начальника управління «за угодою сторін».

Розпорядженням голови ОДА від 11 травня 2021 року управління освіти і науки перейменували в департамент освіти і науки. 19 січня 2022 року Житомирська ОДА оголосила конкурс на посаду директора департаменту освіти і науки.

 

Схожі новини